O mnie

Joanna Wieruszewska to wykwalifikowana absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki swym kwalifikacjom sprawia, że zabiegi fizjoterapeutyczne cechują się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem podczas terapii. Dzięki przyjaznemu nastawieniu do każdego pacjenta poczują się Państwo komfortowo podczas zabiegu. W swoim gabinecie kładzie przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług medycznych.

 Joanna – fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Uwielbiam swoją pracę. Otwartość na problemy pacjenta,  pracowitość i skrupulatność sprawiają, że pacjenci wychodzą z gabinetu zachwyceni. Co daje mi ogromną radość i  satysfakcję.

Byłam wolontariuszką m. in. w Szkole Specjalnej nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu oraz na Oddziale Dziennego Pobytu w Szpitalu Rehabilitacyjno -Ortopedycznym im. W. Degi. Spędzony tam czas sprawił, iż nabrałam doświadczenia tak potrzebnego w tej pracy, aby być skutecznym.

Poza tym ukończyłam kurs PNF, FDM, Strukturalno Funkcjonalną Terapię Brzucha, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Kinesiology Taping. Studia podyplomowe z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich oraz kurs podstawowy z Terapii manualnej holistycznej Andrzeja Rakowskiego. Rozwijam się cały czas uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach, aby móc zaproponować każdemu pacjentowi terapię skierowaną na jego problem.

Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia. Chciałabym aby każdy był świadomy, tego jaką usługę czy produkt wybiera. W związku z tym podjęłam współprace z magazynem Hipoalergiczni jako redaktorka portalu on line. Serdecznie zapraszam do lektury, także, a może przede wszystkim moich artykułów dotyczących fizjoterapii.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Post Author: Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *